Hoofdsponsor zet sponsorschap voort

Met grote trots mogen wij meedelen dat onze hoofdsponsor Amptmeijer Verzekeringen de samenwerking wil voortzetten met Badminton’80 te Wezep. Voor de komende 3 jaar zijn zij weer verbonden aan onze club. Onze clubnaam Amptmeijer Badminton’80 zal hiermee worden voortgezet binnen de badmintonsport. Naast de clubsponsoring heeft Amptmeijer wederom gezorgd voor nieuwe teamkleding voor het eerste team. Het eerste team zal dit seizoen actief zijn in de 4e divisie en bestaat uit Vera van Dijk, Joanne Cornet, Cornel van Dorp en RĂ©mon van de Werfhorst.

Onlangs heeft het team en het bestuur Janny en Marco op gepaste afstand bedankt voor deze mooie samenwerking.

Verzekeringskantoor Amptmeijer is een jong en dynamisch bedrijf, voor al uw verzekeringen en financieel advies, waarbij zij persoonlijk advies hoog in het vaandel hebben staan.

Geplaatst in Nieuws, Sponsors.