Harmke ontvangt erepenning

Tijdens de sportverkiezing 2017 op 2 februari 2018 in Coelenhage is Harmke van de Werfhorst verkozen tot clubvrouw van het jaar én ze heeft daarbij de erepenning van de gemeente Oldebroek in ontvangst mogen nemen. Deze eer is haar te beurt gevallen wegens haar grote inzet voor onze vereniging. Vanaf de oprichting heeft ze bijna alle jaren een bestuursfunctie ze gehad. Samen met haar man Lubbert en nog een aantal vrijwilligers organiseert ze het jaarlijkse Kamphaltoernooi. Ze regelt alle competitiezaken voor ons. Ze geeft training aan de competitiejeugd. Ze enthousiasmeert. Ze regelt allerlei randzaken. Kortom, ze is een belangrijke spil binnen onze vereniging en heeft daarom deze prijs dan ook meer dan verdient. Harmke, namens de hele vereniging: van harte gefeliciteerd en heel erg bedankt voor al je inzet!

 

Geplaatst in Nieuws.